Модельный ряд Chevrolet

Отзыв о Chevrolet Captiva 2011 года

Автомобиль: Chevrolet Captiva 2011 г.в., универсал, механическая коробка передач, Полный привод , пробег - 20000 км, двигатель - 2.4 бензин, комплектация - LT
Автор: Ігор (Россия, Москва)   10.06.2012

Я купив своє авто в жовтні 2011 року у львові в салоні галичина авто. Брав те що було в наявності в той момент на Україні (для мене її привезли з Чернігова) - двигун - 2, 4л, коробка - механіка. Експлуатація авто проходить в основному по дорогах москви. На 4 тисячі почав глючити монітор при прогріванні салону. Я так розумію тепер що це проблема всіх нових каптів, чекав монітор пів року так як в нас зарплати в менеджерів по гарантії маленькі і вони побоялися без мого підтвердження на заміну, замовляти цей блок монітор з кореї. Вартість монітору 25800 гривень. Коли прийшов монітор в салоні його замінили без проблем по гарантії. Машиною задоволений на всі 100%. Пробував різні режими їзди: по трасі при швидкості 90-100 км/год на 6 передачі розхід становить до 8 літрів, при швидкості 140-180 км/год показує 12-13літрів, 100-120 км/год середній розхід 10-10.5 літра, по місту в кілометрових пробках (москва) 12-14 літрів - провірено! на рахунок GPS навігатора то на країни СНД карт ще немає і скоро не буде (взнавав в офіційного дилера) . цієї зими пробував декілька разів ввести машину в занос на різних розумних швидкостях, скажу що системи працюють відмінно, заносу не відбулось.задній міст включається при потребі і вчасно. Салон просторий. В повороти пробував заходити на 160 км/год - не відчувається. Машина супер щей за ціну нижчу ніж сантафе соренто і оутлендер.

Вартість першого ТО -1600гривень. Зараз пробіг 20000км - готуюсь до ТО2. Вартість ТО залежить ще від станції дилера (ціни досить суттєво відрізняються).

svytoslav

Я в январе 2012 покупал, карта Киева и области очень даже подробная есть в GPS, дальше не ездил еще просто, но помоему там вся Украина есть.

я ездил по львовской области, белорусии, по россии , сигнал приемником принимается отлично. координаты отображаются но проблема что нет карт, только европа. даже после замены блока с дисплеем карты не обнаружены. пробовал обращатся к умам на радиорынках в москве, никто не хочет братся за это, потому что надо вскрывать блок и перепрошивать(гарантия слетает). надо ждать .

сьогодні знову дзвонив офіційному дилеру в москві за карти до навігації - і знову ніц.

дійшов до 37000.при проходженні третього то на 30000 виявив що передні стойки підсльозили-це я рахую моя провина(по наших дорогах з ямищами на швидкості 100-140 довго не послужить не один амортизатор).на станції тех обслуговування поміняли по гарантіі -за що дуже вдячний.Під час заметілі 15 березня добирався додому- доїхав. Коли включається задній міст так і не відчув ні разу.Розхід палива так і залишився на відмітці 10,5-11л при тому що зараз зимові умови і кругом сніг льод.Проходимість і управління на 5+.ну і знову зламав декоративну юбку переднього бампера , купляти повторно нову не став ,поставив резинову г-образну(самовиготовленя) - думаю що проблему зняв.

появилися карти для навігаціі(україна , білорусія; росії так і немає) поставили на станції при проходжені 3-то.

Тест-драйв Chevrolet Captiva: Большой рывок
Большой рывок

Серьезно обновленный Chevrolet Captiva c ярким логотипом в виде галстука-бабочки выходит на рынок в год 100-летия бренда, основанного швейцарцем Луи Шевроле.

Продажа б/у Chevrolet

Chevrolet Trax (Tracker) 2016 Chevrolet Trax (Tracker) 10.500$ 2016 118.000 км