Модельный ряд Chevrolet

Отзыв о Chevrolet Captiva 2016 года

Автомобиль: Chevrolet Captiva 2016 г.в., внедорожник, автоматическая коробка передач, Полный привод , пробег - 1200 км, двигатель - 2.2 turbo дизель
Автор: Євген (Украина, Талалаевка)   20.05.2016
Расход в городе: 9.2 л/100км, по трассе: 8.5 л/100км, средний: 8.9 л/100км

Купив 5 травня 2016 року. Колір - білий перламутр. З таким пробігом рано говорити про надійність і про машину вцілому, але на даний момент все працює. Дуже порадувало те , що машина рестайлінгова. І те що ціна на нову версію практично не виросла. Передок - огонь, салон теж допрацювали. Бік і задня частина , нажаль, залишились майже такими ж як і в попередній версії. Пластик в салоні не сильно м"який , але і не дубовий. На деяких деталях економили- це видно, та все ж за такі гроші нічого подібного і близько не купиш. Ціна більш ніж адекватна.

Плюсы автомобиля: Дизель бадьорий, ціна, 7 місць, гарна комплектація, класні зеркала, ще й парктронік передній і задній + камера заднього виду, непогана шумоізоляція, плавність ходу.

Минусы автомобиля: Дизель міг би споживати на літр чи півтора меше, не сподобались дверні ручки (пластикові), заводська гума не дуже, якщо порівнювати з бріджстоун або континентал. Шеві май лінк треба обновлювати - стандартна прошивка не дає змоги реалізувати деякі функці мультімедіа (такі як мірорлінк, навігація).

Совет покупателю: Беріть і не думайте. Сам довго вибирав і вважаю, що кращої машини в бюджеті до 35 000 дол. ви не знайдете.

темпус

Про розхід палива ще зарано говорити. Точний розхід палива буде десь після 3000-4000 тис. км. А так то все супер!

Алексей Огурцов

Вопрос обладателям бензиновой 2.4 - достаточна ли мощность на обгонах по трассе при скоростях 100-120 км, и при движении в рыхлом снегу или в сухом песке?
Странно но у дизеля, как пишет производитель разгон на автомате те же 11 сек, но 400 нм момента. Есть ли смысл переплачивать за дизель? Расход всего на 2 литра меньше, разгон такой же, цена на 3000$ больше.
Если на бензиновую установить газ, то по эксплуатации и расходу на топливо будет гораздо меньше затрат - 13-15 литров газа по цене будет как 7-8 литров солярки.

Sergiy Dickhtjar

Алексей Огурцов, в нашому будинку нещодавно один чоловік придбав не нову, б/у, але вже з встановленим газом. То сказав, що по замірах затрати в грошах по газу відповідають десь 6 - 6,5 літрів бензину на 100 км. В принципі. досить непогано.

Lelik

Sergiy Dickhtjar, 6-6.5 литров на сотню? Извините,но ерунда какая то не реальная ещё и 2.4.Расход газа больше чем бензина,но он дешевле,вот и весь плюс,экономия в деньгах.

Oleg Barabukha

Евгений, подскажите, что там со светом?? Галоген??ксенон??как вообще освещение?

Oleg, світло галоген. Мені вистачає. Щодо розходу, на трасі ( на швидкостях 90-120) можна добитися 7,1. Але менше ніяк. Зараз пробіг 10000.

10000 політ нормальний)

998

У меня Каптива 2014 смысл есть менять

998, Особливого смислу я не бачу

yura1308

Євген, ви згадували про Шеві май лінк і про необхідність його оновлення. Можливо ви знаєте як його можна оновити?

Більш всього до офіціалів треба звертатися. Але для крузів наче в ютубі є ролики по оновленню. По каптіві ще не бачив.

Зараз пробіг 17500. На 11000 поміняв масло в движку та фільтр. Масло Джи ем. На 16000 заміна паливних фільтрів. Фільтри тут довгі паперові, на попередніх апаратах були і короткі войлочні, важливо не переплутати і не поставити в довгий корпус короткі фільтри. Наступну заміну масла планую на 20000. Цей раз Арал. Повітряний фільтр 3 рази продував на 6000, 11000 , та 16000. Літом часто їздив по грунтовкам, а зимою заглянув- він був практично чистим. Планую міняти літом ,як тополиний пух відлетить. Тоді ж і салонний. Недавно перестав світитись логотип "каптіва" на порозі водія. Мабуть лампочка. Іноді поскрипує сідушка пасажира і задня дверка. А так апарат вогонь. Подобається робота підвіски, цікавий руль, динамічний движок. Крісла зручні, Хороша аудіосистема. 7 місць. Дзеркала заслуговують окремої похвали!! Не подобається задній підлокітник. Малий і не практичний. Хотілось би щоб вітрове скло і дзеркала підігрівались.

find new roads

Евгений добрый день. Планирую скоро брать каптиву, сомневаюсь о целесообразности покупки дизеля. Вот и хотел бы у вас узнать реалии,так как у вас одна из последних версий. Очень интересует расход по городу, в режиме ECO, и без него.Как на трассе при обгоне после 100, читал что динамика не очень. Как шумы от двигателя,мешают или не очень. ТО у официалов, если да то какова цена. И пробовали установит навигацию, когда я был на тест драйве ее не было.Заранее спасибо.

AndreyA

Исаюк, мне тоже интересно что ответит Евгений по поводу новой, так как у меня модель 2011г эксплуатация с 2012г. Сейчас в Болгарию ехал, температура -20 на дороге. На улице сейчас -15, стояла 2е суток завелась с полоборота. А какие сомнения конкретно по поводу дизеля. У меня 2.0S 150HP. Замечаний пока нет.

AndreyA, Заводиться то непогано. Десь в -15- 17 заводив. Але дома є бензинова машина і без потреби стараюсь в великі морози каптиву не тривожить.

Scream

Вітаю!
Чи правда що повний привід вмикається на швидкості до 40 км на годину? Якщо я буду їхати на слизькій дорозі більше 40 км год то привід повний не увімкнеться?
Дякую

Scream, чув таке, правда в різних варіантах, 40,50,60. Катаюсь по слизьких дорогах. Кілька разів вмикався трекшен. машину вирівнювало. Якшо порівнювати з батьковою Suzuki XL 7 де повний привод вмикається незалежно від швидкосіті різниці не помітив. Єдине шо на Каптіві трекшен мене вирівнював разів 4 з почату зими - на сузі 1 раз. Видно точно відключа
повний привод каптіва з набором швидкості і її частіше носе. Правда я на сузі катаюсь рідше. Кросовер є кросовер і чудес на бездоріжжі чекати не варто. Був дома кілька років паджеро спорт. Ото танк справжній. Хоча теж 4х4 можна вмикати тільки на швидкості до 100 км та і відчуття наче їдеш в мікроавтобусі а не ви легковушці.

Scream

Tar Amandil, Дякую за відповідь, я наїздик на Рекстоні В (ХВТ) (постійний 4х4 зад 60% перед 40%) близько 4 років, пробіг 250 тис. км., думаю про заміну, дороге нічого принципово не хочу, на жаль Рекстонів більше немає(. Машину беру "вседорожню", позашляховик не треба.... ось дивлюсь в сторону Каптіви, відгуки протирічиві, але в дущі подобається, тай по ціні-якості хороше співвідношення
PS. Паджеро Спорт 1 то була машина, а зараз якесь одоробло, майже лям грн, а машина з незрозумілим тісним солоном з синтетичною тканинию яка все гімно магнитить, з мертвим двигуном.

Sergiy Dickhtjar

Шановний Євгене, Ви вже рік відкатали на цьому авто, що можете сказати після року експлуатації?

Шановний Sergiy Dickhtjar, 23000. Із косяків. Поскрипує кріплення сидіння переднього пасажира , помазав - прошло, це ось знову скрипить коли по поганій дорозі їдеш. Перестав горіти напис " КАптива" на порозі з боку водія. Мабуть згоріла та діодна лінія. Резина дубова, якшо рівняти з бріджсоун або контіненталь , то слабенька , вловив за рік 2 гвоздка і шуруп. Білий колір класний- але часто приходиться обробляти антибітумом. Пару точок прозівав - трохи пожовтіли. Може краще брати сіру . Апетит якби поменше був на літр) В іншому- все працює і радує. Машина класна як за свою ціну. Вони сміливо могли б продавати її на пару тис $ дорожче. Це найдешевша машина на цій платформі (GM Theta platform). Батькова соплатформена ХЛ7 коштувала 50$ Для прикладу , ну правда вона довша на 33 см і двигун 3.6 . Я вже мовчу за преміальні кадилак і сааб. Ясно , що на чомусь економимли. Наприклад двигун цей 2.2 турбодизель від ВМ моторі не самий передовий і машина 2006 модельного року. Але в цілому це той випадок, коли не сильно і дорого , а машини багато і вона добротна.

IgoRRius

Tar Amandil, Эх... и у мен яскрипит пассажирское..

36500 політ нормальний.

olexandr555

Tar Amandil, а як з витратами пального?
І чи все ОК з двигуном?
Хочу і собі таку купити....

Serg K

Вроде цена и комплектация более чем. Сам смотрел год назад. До этого был Шевроле Круз 2.0 турбодизель, вроде с мотором все было нормально. До 92000 км масло не брал. Кушал около 7 л дизеля ОККО

find new roads

Как аппарат?