Модельный ряд Chevrolet

Отзыв о Chevrolet Captiva 2012 года

Автомобиль: Chevrolet Captiva 2012 г.в., внедорожник, автоматическая коробка передач, Полный привод , пробег - 30 км, двигатель - 2.4 бензин
Автор: РОман (Украина, Львов)   12.01.2012

Добрий день усім хто читає мій відгук. Можливо він допоможе вибрати машину. Почну із себе їздив на пасаті б-4, ауді А-6, субару форестер малий досвід уже є. Продавши субарік поїхав по салонах , читав відгуки порівнював і зупинився на нісан кішка, каптіві і кіа спортйж. Вирішальним було співвідношення начинки і ціни зрозумів що краще каптіви не найду. Повний фул 2.4 ат 7 місць. Поїхав у салон Регіон Львів чекав довго 2 місяці. Нарешті прийшла проїхав перші 30 км. Про машину ходова жостка, салон величесний хоча зовні таким не виглядає що цікаво працює жпс , навіть в салоні не знали цього. покищо недоліків не помітив а іще любить бензин їсти, хоча коли купляв знав про її апетит.

Плюсы автомобиля: дизайн. комплектація/ціна. великий салон.

Минусы автомобиля: жостка ходова. апетит великий на бензин. в навігаторі не має укр. чи рос. мови.

Dobrodel

Який може бути відгук про авто, після 30 км??? Бред..

Slava333

Роман вечер добрый, спасибо что коментируете автомобиль, я пока только в ожиданиях, если често уже в томительных, жду цвет уже два месяца, у Вас повсей видимости первый привоз января, моя уже в порту жду с 20 по 24 число, пишите как приобретали, что смотрели в салоне, как головной свет (т.к. ксенона нет) и все пишите очень интересно

P_O_M_A_N

Добрий вечір усім читачам . Дякую за відгуки ВЖЕ проїхав 300 км. машинкою задоволений був за містом де лише напрямок без дороги Каптіва молодець працює все чітко. Так і ще для усіх власників - заглянув під капот шланг від бачка зтосолом алюмінівий висить в повітрі чи можливе його протирання .На сто відповіді внятної недали . і друге чомусь порекомендували поміняти масло на 3000 пробігу пообіцяли що бензина їсти менше буде можливо хтось знає і Славі салоні дивися на кіа мохаве але більше каптіва припала до душі і поціна\комплектація

Slava333

День добрый Роман, ну Вы скажите, Мохав это уже авто размеров Панфундера или Пилота, я смотрел спортейж, соренто, ИКС 35, сантафе, куга, митсубиши и т.д. Но тоже остановился на Каптиве. Вы напишите как головной свет, хватает? Как расход? Как показал себя экран, я имею в виду функциональность?

P_O_M_A_N

машинка супер світла хватає по бензину 12,5 л зараз на сто обіцяють після 3000 і заміни масла 11 єкран дуже хороший тільки немає укр чи рос мови користуюсь польс. а так все гуд сьогодні їхав польоді під гору ІШЛА БЕЗ ПРОБУКСОВКИ СПОКІЙНО

lov2108

есть там кирилица.... Если дадите міло - то могу сфоткать скрин єкрана что и где. Улиці тоже на русском языке. А вот само меню на англицком....

Slava333

Роман, будьте добры Вы пожалуйста уточните у СТО почему на 3000 необходимо менять масло и какое масло рекомендуют? а я уточню у своих

P_O_M_A_N

уточнив . Нажаль причина банальна хочуть заробити .(менеджер який продавав обіцяв що зменшиться розхіт палива . заїхав поговорив з мотористом той посміявся я розвернувся і поїхав )

Ребята кто нибудь может подсказать какой точный расход captiva 2.4 2012г. город и траса

реально зимою місто 14,3 режим еко

2626

механика город12л. трасса 9л. масло рекомендуют поминять через 5 тыс км.

Slava333

Смешаный цикл город-трасса 11.5-12.8 у меня есть фото если кто не верит, с бортовика

P_O_M_A_N

ну ось перший недолік збірки НАЙНИЩА ТОЧКА АВТО ПІД ПЕРЕДНІМ БАМПЕРОМ ДЕКОРАТИВНА ПЛАНКА ЗАЇХАВ НА БАРДЮР І ТРІСЛА добре що машину застраховав відшкодувала страхова цікаво чи можна її зняти або захист поставити Напишіть як у вас

lov2108

Я "губу" не снимал пока...но думаю в дальнейшем снять. Она состоит из двух частей - прикручены саморезами...только одна часть шляпками вверх а другая шляпками вниз. Снимать удобно на яме. Купить новую можно в экзисте без проблем.

і по розходу 14,3 в мене АТ

jurigavr

Добрий день Роман. Збираюсь міняти Сhevrolet Epica на Сhevrolet Captiva. Цікавлять деякі моменти, а саме: 1. як працює GPS навігація, як оновлюєте карти; 2. чи відтворює мультимедійний центр формати DivX, Xvid, Mpeg4; 3. середня вартість ТО; 4. ОСНОВНЕ - яку модель варто брати: 2,4 автомат чи 2,0 автомат? Буду вдячний за відповіді. Юрій, м. Львів.

SRG

Бери 2,0 автомат! Ждем отзыва

sandjo

у меня 2011 год последняя до рейст. салон идентичн.с 2012 кроме GPS расход 10-11л...95-премиум дв 2.4 мех. я пока доволен.

sandjo

у меня 2011год последняя до рейст.по салону идинтичн.с 2012 кромеGPS .расход 10-11л 95-премиум.двиг.2.4 мех.пока доволен.

Авто купили в декабре 2011, проехали 6500км. Всё супер, снежные сугробы берёт на полном приводе, з горки функция "помощ при спуске" работает, багажник огромний, несколько раз виручал третий ряд сидений, куча приятных мелочей от резеток, карманчиков, ящичков, кататся на ней просто клас. НО с приходом жары стал глючить екран, он то включается то нет, а теперь при неработающем екране при задней передаче в машине ужасний писк как бутто к камере заднего вида очень близко приставили помеху. Ужас, что за глюки.

Ігор1977

Я купив своє авто в жовтні 2011 року .Брав те що було в наявності -двигун-2,4л, коробка - механіка. Експлуатація авто проходить в основному по дорогах москви. На 4 тисячі почав глючити монітор при прогріванні салону. Я так розумію тепер що це проблема всіх нових каптів, чекав монітор пів року так як в нас зарплати в менеджерів по гарантії зарплати маленькі і вони побоялися без мого підтвердження на заміну замовляти цей блок монітор з кореї . Вартість монітору 25800гривень . Коли прийшов монітор в салоні його замінили без проблем по гарантії. Машиною задоволений на всі 100%.Пробував різні режими їзди: по трасі при швидкості 90-100км/год на 6 передачі розхід становить до 8 літрів, при швидкості 140-180 км/год показує 12-13літрів, 100-120 км/год середній розхід 10-10,5 літра, по місту в кілометрових пробках( москва) 12-14 літрів ----провірено! на рахунок GPS навігатора то на країни СНД карт ще немає і скоро не буде (взнавав в офіційного дилера) . цієї зими пробував декілька разів ввести машину в занос на різних розумних швидкостях, скажу що системи працюють відмінно, заносу не відбулось.задній міст включається при потребі і вчасно.Салон просторий . В повороти пробував заходити на 160 км/год -не відчувається. Машина супер щей за ціну нижчу ніж сантафе соренто і оутлендер .

Ігор1977

Вартість першого ТО -1600гривень. Зараз пробіг 20000км -готуюсь до ТО2. Вартість ТО залежить ще від станції дилера ( ціни досить суттєво відрізняються).

kornet7474

Привіт усім дописувачам. Я власник каптіви 2007 року, 2.4 механіка... В загальному авто подобається. Але от є з нею проблемки... десь на 40000 км поміняв щеплення. Дивно, але і у мого товариша така ж машинка, і теж вийшло з ладу щеплення... По ходовій замін було мало, це тішить, хоча майже від самого початку користування, відчувається звук ніби від стійок. Ще була проблема з карданом. Прийшлось замінити теж приблизно тоді, коли і щеплення, правда я реставрував. Але зараз халепа більша... Збільшився розхід палива, і то суттєво. Зараз він складає 16 літрів. Робив діагностику... радять замінити або вирізати каталізатор і зачіпувати на один лямда зонд... Можливо у когось були вже такі проблеми.. Порадьте щось.. Буду дуже вдячний!

Gray Fox

Кто то сказал про просторный салон, меня чуть не разорвало. В машине тесно, а с зади то вообще трудно сидеть. Лично ездил в салон чтобы посмотреть авто, посидел стало не удобно не комфортно, сел за собой после настроек водительского сидения так я не смог легко усесться. Рост у меня нормальный 1.78

P_O_M_A_N

У мене цікава новина для Вас читачі знову поміняли екран ТРЕТІЙ РАЗ ПО ГАРАНТІЇ є всі карти по вмістимості машина велика ( я ріст 2 м вага поза 120 кг) сідушку водія до кінця не відсваю Пройшов ТО1 Для себе зрозумів проблеми каптіви це ГУБА( при зняті проблема зникає ) і екран ( поки є гарантія проблема заміни ) а далі час покаже МАШИНКОЮ ДУЖЕ ЗАДОВОЛЕНИЙ

Тест-драйв Chevrolet Captiva: Chevrolet Captiva – старый знакомый или новый товарищ?
Chevrolet Captiva – старый знакомый или новый товарищ?

Полноразмерным кроссовером Chevrolet Captiva сейчас никого не удивишь, и тем не менее InfoCar.ua решил взять его на испытания! Изюминка модели кроется не только в обновленной внешности - ее можно было посмотреть и на фотографиях - но и в новом силовом агрегате. После рестайлинга Captiva стала доступна с новыми силовыми моторами и коробками передач, в том числе и с дизельным двигателем. Тем более учитывая погоду и весеннюю распутицу - чем не время по-настоящему протестировать кроссовер?

Продажа б/у Captiva

Chevrolet Captiva 2010 Chevrolet Captiva 10.900$ 2010 245.000 км